Zastanawiam się ciągle nad wybraniem się na Marsz Równości do Poznania. Zachęca mnie też koleżanka z forum Nikola. Czy któraś z Was też planuje udział w tym wydarzeniu? 20 czerwca.
Oto link: https://poznanpride.pl/marsz/
Re: Marsz Równości 2026 - Poznań
2Widzę, że to jest sobota, wyjątkowo mam ją wolną, więc może sie przejadę tam. W sumie nawet niedaleko z lubuskiego mam