Dziękuję bardzo!:D ta różowa jest nowym nabytkiem więc jeszcze ją testuje. Aczkolwiek u nnie jest mało nowych nabytków, ponieważ garberobę okrajam do minimum, jako że muszę się z nią chować póki co:)Marlena pisze: 10 maja 2026, 11:26 Adusia, pięknie wyglądasz na tych zdjęciach. Wow! Ta sukienka świetna![]()
Muszę na pewno jeszcze zdecydowanie popracować nad makijażem! Ale wszystko w swoim czasie i powoli:)