Mam 27 lat, mieszkam w Warszawie, i jestem osobą femseksualną. Uwielbiam wszystko co kobiecie
Bardzo długo żyłam wyłącznie w męskim wydaniu, ale teraz chcę to zmienić i zadbać o Zuzię.
Zaczęło się u mnie od bycia Femboyem, ale bardzo szybko zrozumiałam, że to jedynie etap przejściowy. Uwielbiam nosić rajstopy, spódniczki, kupować sobie buty , próbować nowe outfity a nawet uczyć się malowania.
Jestem raczej początkująca w tym wszystkim, bo np. jeszcze brak mi odwagi tak wyjść z domu (mimo, że bardzo bym chciała). Najbardziej na świecie chyba zależy mi na poznaniu takich ludzi jak wy, dziewczyny. Nie mam ani jednego znajomego trans/CD a przez to czuję się inna i niezrozumiana. (Dlatego też postanowiłam założyć konto).
Jeśli macie do mnie jakieś pytania to komentujecie - bardzo chętnie odpowiem.