Re: Co gdyby dało się to "wyleczyć"?
Cześć Edyta Tak, to wszystko jest bardzo skomplikowane, i faktycznie nawet jakby taka techonologia medyczna na to pozwalała, żeby kształtować płeć w okresie płodowym, to faktycznie można by zrobić krzywdę tej osobie, bo jak pisałaś urodziłabyś się bez macicy i jajników, itd, etc już nie mówiąc że za...
- Forum: Transpłciowość
- Temat: Co gdyby dało się to "wyleczyć"?
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 3147
- 13 maja 2026, 21:00
- Przejdź do posta