Banner

Znaleziono 3 wyniki

Re: pytanie o wyjścia

Cześć! Jestem z Warszawy i bardzo chciałbym spróbować ubrać się w kobiecym stylu (sukienka/spódnica), ale na razie nie mam własnej garderoby. Czy znajdzie się tutaj jakaś pomocna dziewczyna, która chciałaby się spotkać, pomóc mi się ubrać i pożyczyć mi sukienkę lub spódnicę na czas naszego spotkania...

Przywitanie spotkanie

Hejka jestem Dawid mam 18 lat i szukam chetnych osob do poznania sie blisko warszawy najlepiej okolice zilonki marek ktore chciały by soie spotkac zrobic ze mna cross-dressing nauczyć mnie makijazu chodzenia na obcasach i odnalezienia siebie w pełni moze nawetdadzą jakies porady dortyczące ubran i f...

Wyszukiwanie zaawansowane