Re: pytanie o wyjścia
Cześć! Jestem z Warszawy i bardzo chciałbym spróbować ubrać się w kobiecym stylu (sukienka/spódnica), ale na razie nie mam własnej garderoby. Czy znajdzie się tutaj jakaś pomocna dziewczyna, która chciałaby się spotkać, pomóc mi się ubrać i pożyczyć mi sukienkę lub spódnicę na czas naszego spotkania...
- Forum: Wychodzenie jako Ona
- Temat: pytanie o wyjścia
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 2785
- 19 kwie 2026, 20:27
- Przejdź do posta