Re: Cześć, tu Zuza 👾
Pozwolę sobie zabrać głos w tym wątku, jako że przez wiele lat uczestniczyłam zarówno w warszawskich Paradach Równości, jak i w licznych marszach równości w większych i mniejszych miastach, a także odpowiadałam za organizację imprez z cyklu Trans Party (później Trans Wieczorek) w Warszawie oraz Plen...
- Forum: Przywitajmy się
- Temat: Cześć, tu Zuza 👾
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 2991
- 04 cze 2026, 15:18
- Przejdź do posta