Banner

Znaleziono 15 wyników

Re: A gdy zmyję makijaż...

Hej. Czy macie takie uczucie patrząc w lustro po zmytym makijażu, np kilka godzin później, czy nawet dzień później, że cały czas macie ten śladowy kobiecy look, chociaż makijażu na Waszej twarzy nie ma nawet grama? Czy ja tylko tak mam? Czy to kwestia "napatrzenia się na siebie z makijażem&quo...

Re: Witajcie :)

Cześć Kinga to że lubisz wszystkie typowe męskie hobby to normalne. Sama jeżdżę motocyklem od dziecka majsterkuje a ostatnio zaczęłam się bawić w off-road 😉 Normalne tez jest to że jeżeli tu jesteś to masz też dużą cząstkę kobiety. Powiem tak nie czekaj tylko spełniaj się we wszystkim co ci pasuje, ...

Re: 3, 2, 1, Blanka start!

Cześć Blanka właściwie już chyba lekko się znamy z innego miejsca w sieci😉 Tak jak już koleżanki wspomniały zapowiada się bardzo dobrze. Z tym makijażem się nie przejmuj tylko ćwicz i będzie super. Chyba żadnej z nas ni wychodził od razu😊 3 mam za Ciebie kciuki i czekamy na więcej 😘

Re: Hej :)

Witaj Lilio nie masz się czym martwić, prawdopodobnie każda z nas to przechodziła. 3maj się ciepło i odkrywaj kobieca stronę mocy😉

Wyszukiwanie zaawansowane