Re: Oddam perukę
Hej Sylwia! Jak coś to byłabym chętna , bo potrzebuje akurat peruki , jak coś to możemy na priv się porozumieć :) Hej! Nie używam już mojej pierwszej peruki - dała mi wiele radości wcześniej ale chyba czas by przydała komuś innemu. Sama ją dostałam więc teraz chętnie przekażę. Kolor: chłodny blond z...
- Forum: Śmietnik
- Temat: Oddam perukę
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 426
- 29 maja 2026, 23:59
- Przejdź do posta