moniczka_trans » Familia na crossdressing.pl
Nick:

Hasło:

moniczka_trans
 Fotka jest widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników
Imię:Monika
Nazwisko:Cross_CD
Kraj:Polska
Województwo:Śląskie
Miejscowość:Bielsko-Biała
Płeć:m/k cross
Znak zodiaku:Rak
Religia:wierząca - niereligijna ;)
Ostatnie logowanie:2020-03-20
Ilość odwiedzin:4289
 
Moje dane kontaktowe
 widoczny tylko dla zalogowanych
 widoczny tylko dla zalogowanych
 widoczny tylko dla zalogowanych
O mnie
Kobieta żyjąca w ciele mężczyzny, która czasem lubi wyjść z cienia i pokazać się światu (na razie głównie w formie wirtualnej) lub facet z silnym kobiecym alter ego, które raz po raz domaga się miejsca i czasu dla ekspresji swojego ja ;) )... Nie wiem, które z tych dwóch stwierdzeń jest bardziej trafne.

Uwielbiam to uczucie, kiedy staję się nią, kobietą i lubię czuć się jedną z nich. Lubię nosić wszelkiego rodzaju kobiece ubrania i czuć się wtedy jak one. Lubie  sukienki, spódnice, chodzić w butach na wysokim obcasie, zakładać damską bieliznę, rajstopy, pończochy i wszystko to co z kobiecością związane. Mam tego zresztą dość trochę ;). Mam sporo kobiecych kosmetyków, które w różnym stopniu używam podczas transformacji :) dla polepszenia efektu końcowego) i też dość sporo kobiecej biżuterii. 

Niestety na dzień dzisiejszy nie mam za dużo i zbyt często możliwości, aby wyjść z domu na zewnątrz. Przemieniam się w nią kilka razy w tygodniu, kiedy jest okazja i jestem sama w domu. Do tej pory wyszłam zaledwie 4 razy w teren, 3 razy solo (2 razy na całą noc w Sylwestra z 2 letnim odstępem czasu pomiędzy i raz w pierwszy czerwcowy weekend), oraz raz na godzinkę z koleżanką z mojego miasta.

Chętnie poznałabym kolejne koleżanki z mojego miasta lub okolicy w celu wymiany doświadczeń lub poprostu zwykłych kobiecych pogaduszek ;).