moniczka_trans » Familia na crossdressing.pl
Nick:

Hasło:

moniczka_trans
 Fotka jest widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników
Imię:Monika
Nazwisko:Cross_CD
Kraj:Polska
Województwo:Śląskie
Miejscowość:Bielsko-Biała
Płeć:m/k cross
Znak zodiaku:Rak
Religia:wierząca - niereligijna ;)
Ostatnie logowanie:2019-05-19
Ilość odwiedzin:3470
 
Moje dane kontaktowe
 widoczny tylko dla zalogowanych
 widoczny tylko dla zalogowanych
 widoczny tylko dla zalogowanych
O mnie
Kobieta żyjąca w ciele mężczyzny, która czasem lubi wyjść z cienia i pokazać się światu (na razie głównie w formie wirtualnej) lub facet z silnym kobiecym alter ego, które raz po raz domaga się miejsca i czasu dla ekspresji swojego ja ;) )... Nie wiem, które z tych dwóch stwierdzeń jest bardziej trafne.

Uwielbiam to uczucie, kiedy staję się nią, kobietą. Uwielbiam czuć się jedną z nich. Lubię nosić kobiece ubrania i czuć się wtedy jak kobieta. Uwielbiam nosić sukienki, spódnice, chodzić w butach na wysokim obcasie, zakładać damską bieliznę, rajstopy, pończochy i wszystko to co z kobiecością związane. Mam tego zresztą dość trochę ;). Mam sporo kobiecych kosmetyków, które w różnym stopniu używam podczas transformacji :) dla polepszenia efektu końcowego) i też sporo różnego rodzaju kobiecej biżuterii. 

Niestety na dzień dzisiejszy nie mam możliwości, aby wyjść z domu na zewnątrz. Przemieniam się w nią kilka razy w tygodniu, kiedy jest okazja i jestem sama w domu. Do tej pory wyszłam zaledwie 3 razy w teren, 2 razy (z 2 letnim odstępem czasu pomiędzy) solo na całą sylwestrową noc, a trzeci raz na godzinkę z koleżanką z mojego miasta.

Chętnie poznałabym kolejne koleżanki z mojego miasta lub okolicy w celu wymiany doświadczeń lub poprostu zwykłych kobiecych pogaduszek ;).