matransw » Familia na crossdressing.pl
Nick:

Hasło:

O mnie
Cześć,
Jak większość tutaj z dnia na dzień jestem normalnym facetem jednak zdarzają się momenty gdy jestem tym kimś innym. Moja dziewczyna, z którą już jestem kilka dobrych lat wymyśliła mi dosyć ciekawy przydomek, bo przecież transwestyta czy crossdresser to brzydko brzmi i tak zostałem "Kameleonem". 

Pozdrawiam,
Kameleon

e-mail: matransw@gmail.com
GG:65612994

matransw
Kraj:Polska
Płeć:Mężczyzna
Ostatnie logowanie:2019-04-19
Ilość odwiedzin:676
Jak to się zaczęło?
W sumie to sam nie wiem zacząłem mówić o tym, że chce założyć rajstopy tak pół żartem pół serio. Gdy dziewczyna pytała czy chcę założyć a nawet kładła jedną z par przede mną odpowiadałem, że nie chcę i zaczynałem robić coś innego. Takich sytuacji było jeszcze wiele i trwało to długo i nie dziwie się, że w końcu z nerwów wyszło, że jestem "upierdliwy". Każda następna rozmowa na ten temat kończyła się na tym, że patrzyła mi w oczy i pytała czy naprawdę chcę, odpowiedź oczywiście była przecząca. Pewnego razu jak to w naszym pięknym kraju bywa, więc "po alkoholu" jakoś samo tak z siebie wyszło, że założyłem (rajstopy) i padły pytania jak się czuje. Odpowiedź była oczywista w sumie to fajnie wygodnie no i dotyk nogę o nogę jest super. W tym miejscu chciałbym zaznaczyć, że nigdy wcześniej nic z rzeczy trans nie przyszło mi nawet do głowy a tym bardziej nie miałem ochoty próbować. Nagle w wieku 22 lat z dziewczyną u boku od kilku lat takie rzeczy wychodzą, że coś takiego mi się spodobało. Po założeniu i stwierdzeniu, że w sumie fajnie się w tym czuję już za późno było na odwoływanie swoich wypowiedzianych słów, więc trzeba było brnąć dalej.


[Od tamtego czasu wiele się zmieniło ale nadal jesteśmy razem i się kochamy. W wolnej chwili coś dopiszę. Dostępny jestem pod e-mailem]