PavloDAF » Familia na crossdressing.pl
Nick:

Hasło:

PavloDAF
Imię:Pavlo
Nazwisko:Czakt
Kraj:Polska
Województwo:Mazowieckie
Miejscowość:warszawa
Płeć:męszczyzna
Wiek:54 lat
Znak zodiaku:Rak
Wykształcenie:średnie
Zawód:wolny
Religia:ateista
Ostatnie logowanie:2015-10-22
Ilość odwiedzin:3338
Moje marzenia
Marzy mi się,żeby mieszkać i żyć np. z dwoma kobietkami(ew. małżeństwem).One pracują a ja zajmuję się domem.Ubrany jak sprzątaczka albo pokojówka,w fartuszku i chusteczce na głowie myję podłogę w kuchni a potem biorę się za pranie bielizny moich ukochanych Pań i czekam na nie z kolacją.

Moje książki
Bez czytania nie wyobrażam sobie życia.Zawsze mam jakąś książkę pod ręką.Teraz skończyłem właśnie "Amatorki" Jelinek.Bardzo ją lubię.Oprócz tego np."Życie i los" Grossmana,wszystko markiza de Sade,Henry Millera,studiuję cały czas "Kryminalną Historię Chrześcijaństwa" Karlheinza Deschnera (wspaniały temat do dyskusji) i podobał mi się "Bóg urojony" Dawkinsa.O książkach mógłbym gadać bez końca.
Moja muzyka
Jeśli chodzi o muzykę,to zatrzymałem się w latach 65-80.The Doors,Velvet Underground,Led Zeppelin,Pink Floyd,Tom Waits,Miles Davis itp.Mam sporą kolekcje koncertów na DVD.
Moje filmy
"Sekretarka","Zwiąż mnie" Almodovara,"Pianistka",Quills,zatrute pióro",lubię filmy Woody Allena i Bergmana,Herzoga.Długo mógłbym wymieniać,bo tak się składa,że kiedyś byłem założycielem i prowadzącym DKF-u(Dyskusyjny Klub Filmowy).
Moje hobby
Kolekcjonuję komiksy.Np. ostatnio kupiłem wspaniałe wydanie "Historii O." Guido Crepaxa i "Fun Home" Alison Bechdal.Mam tego sporo o różnorodnej tematyce,ale szczególnie lubię te o tematyce BDSM.

Chcę poznać
Wszystkich co chodzą w sukienkach,spódniczkach,staniczkach i jeszcze lubią o tym pogadać.Również tych co lubią przebierać i bawić się przed kamerką internetową.
O mnie
Jestem wysokim,szczupłym czterdziestolatkiem w typie Micka Jagerra(sprzed ok.20 lat).Trochę nieśmiały,trochę samotny.Uwielbiam kwieciste sukienki i krótkie spódniczki w kratkę,do tego opaski na włosach.Lubię też klimaty BDSM,bondage itp.