Paula_Jedyna » Familia na crossdressing.pl
Nick:

Hasło:

Paula_Jedyna
Imię:Paula
Kraj:Polska
Województwo:Małopolskie
Miejscowość:Kraków
Płeć:TS M/K
Wiek:39 lat
Znak zodiaku:Bliźnięta
Wykształcenie:Zawodowe
Zawód:Asystentka EHS
Religia:szanuję ją
Ostatnie logowanie:2015-01-04
Ilość odwiedzin:4242
Kontakt
paula.banas.pl(at)gmail.com
Chcę poznać
Poznawanie jest częścią mojego istnienia. Czy to ludzi, czy też miejsca, rzeczy... to akurat nie jest ważne. Daje mi to siły i satysfakcję z życia i do życia.
O mnie
Witam wszystkich.

Szczególnie te osoby, które czują (lub już wiedzą) że się urodziły nie w tym Ciele co powinny. Podobnie jest i ze mną. Jestem mężczyzną... i kobietą za razem, ale zdecydowanie lepiej się czuję jako kobieta. Dużo czasu upłynęło bym sobie to uświadomiła.

Żyję sobie od urodzenia w pięknym mieście Krakowie, którego mam już serdecznie dość. Przepych, komercja i wiele więcej po prostu mi się już przejadły. Pracuję i w pewnym sensie jestem niezależna. Jestem trochę jak kot. Wyindywidualizowana i chodzę własnymi ścieżkami. Niektórzy uważają, że jestem ekscentryczna i popadam w skrajności. Uważam to za komplement, choć czasami mi samej to przeszkadza.

Nie znoszę
 • niezdecydowania, choć sama taka jestem
 • słów "podziwiam Cię"
 • denerwuje mnie ciągłe narzekanie
 • deszczu, zimy i upałów.

Uwielbiam:
 • pomysły, zwłaszcza te udane 
 • mieć wybór, byle nie za duży
 • wyprawy, spacery
 • spotkania z przyjaciółmi, szczególnie w plenerze i z aparatem.


Cóż, na pełną transformację przede wszystkim mnie nie stać finansowo, a nawet jeśli, to sama nie wiem, czy bym się takowej poddała. To bardzo ciężka decyzja i na całe życie.


Dodano 24 kwietnia 2012:
Teraz już jestem pewna tego, kim chcę być i jak chcę żyć, a chcę być Kobietą i robić w życiu to co teraz jako Kobieta. Choć ludzie w okół mnie, chcą mnie "nawrócić" to nie poddam się, bo "Czuję się szczęśliwa!" i Nie pozwolę sobie odebrać tego szczęścia.

Na dziś dzień, wiem że chcę się "zmienić". Ile to potrwa? Los człowieka różnie się układa, ale będę dążyła do celu, choćby małymi krokami, ale zawsze do przodu.

Dodano 7 czerwca 2014:
Zapomniałam o tym miejscu, ale chcę poinformować, że mam się całkiem nieźle, a nawet bym powiedziała, że z dnia na dzień, co raz lepiej 

Od stycznia 2014 roku jestem na terapii HTZ, czyli na chwilę obecną jeszcze chwila i stuknie mi pół roku  Za mną już opinie psychologa i psychiatry - orzeczenie "Transseksualizm" (ohydne słowo, wolę Transpłciowość) Przede mną badania (kolejne) hormonalne i kariotyp, ostatecznie po tym, będę starała się zrobić kolejny Wielki krok "Zmiana dokumentów, czyli... Sąd".
Plan jest ogólnie taki, że jeżeli uda mi się zrealizować powyższe kroki, będę planowała wyjazd z kraju (to jest nieuniknione)

Cóż... jak nie zapomnę znowu to pewnie napiszę. Kiedy? Nie wiem, rzadko tu bywam ostatnimi czasy, głównie przez pracę, partnerkę i ogólnie życie...

Dodano 4 stycznia 2015:
No i tak... Mamy nowy rok i (jak to nie którzy mówią) nowe możliwości. 
Może w tym roku w końcu uda się zrealizować kolejne kroki ku byciu Sobą.
Jak widać, zniknęły ze strony ShoutBox i Galeria - cóż... takie życie.
A póki co, Jeszcze żyję.

Moje hobby
W temacie hobby/zainteresowań wiele osób uznałoby, że jestem do niczego z racji tego, że zbyt dużo tego jest. Szczególnie lubię:
 • fotografię - dźwięk migawki jest jak zastrzyk adrenaliny  
 • dźwięki (zwłaszcza mechaniczne) - tworzenie muzyki uzewnętrznia mnie podobnie jak fotografia.
 • technologię (informatyka, sprzęt - ten użyteczny jak i gadgety) - to wynik zbyt wczesnego "odurzenia" komputerem, a i pewnie genetycznie też mi to zostało sprzedane (dzięki Tacie  )
Powyższe zainteresowania na bieżąco czynię i rozwijam sama. Dzieląc się tym (w miarę możliwości) czuję się szczęśliwa.