Milena_TRW88 » Familia na crossdressing.pl
Nick:

Hasło:

Milena_TRW88
Imię:Milena
Nazwisko:M^^^^
Kraj:Polska
Województwo:Śląskie
Miejscowość:Sosnowiec
Płeć:Gej-transwestyta
Wiek:31 lat
Znak zodiaku:Lew
Wykształcenie:średnie
Zawód:handlowiec
Religia:ateistka
Ostatnie logowanie:2019-09-30
Ilość odwiedzin:18
O mnie
Normalnie 31 letni facet, przebierający się co pewisen czas czas w sukienkę, szczególnie w stanie po spopżyciu alko i innych środków. Wtedy czuję się wprost niesamowicie, czuję pociąg tylko do mężczyzn i uwielbiam się przeistaczać w Milenę. Chętnie poznam faceta/transmężczyznę w celu pogłebienia moich zaintersowań :)
Uwielbiam założyć sukienkę i czuć się kobietą - ale potrzebuję kogoś przy kim będę mogła swobodnie i bez tajemnic być moją kochaną Milenką. 

Pozdrawiam wszystkich facetów i transmężczyzn o orientacji homoseksualnej 

Milena
Moje hobby
Jako Milenka:
Damska moda - szczególnie sukienki, uroda, psychologia, filozofia.
Poza tym:
Homoseksualni mężczyźni i transmężczyźni.
Moje filmy
Kasyno, Wilk z Wall Street

Złe wyfilchowanie, filmy poruszające problemy homoseksualizmu i wszelkich trans odmian mężczyzn.
Moje marzenia
Rozwinąć się jako Milena, wyjść z odosobnienia fajnego faceta lub transM. Spełnić swoje pragnienia jako homoseksualista i tranwestyta - kto wie, może zajdzie to jeszcze dalej.
Moje dane kontaktowe
Chcę poznać
Interesuje mnie tylko mężczyzna lub transM o orientacji homoseksualnej - w zależności od tego czy będziemy się dogadywać znajomość chętnie kontynuuje i pogłębie.

Moje oczekiwania - do 18-40 lat, zgrabny tyłek i nogi. Mile widziane duże piękne stopy, powyżej 175 najlpiej jeszcze wyższy, szczupły lub chody.
W łóżku dominujący i władczy - oczekuję totalnej feminizacji mojej osoby i bycia w 100% w roli kobiety w naszej znajomosci. 
Wygląd twarzy nie ma większego znaczenia, zresztą podobają mi się mężyczyźni o dość dziewnym typie urody - często uważani za dość brzydkich.

Szukam - przyjaciela, przyajciólki i doradczyni w sprawach bycia kobiecą, przygody na jedną noc a w zależności od sympatii jaką do sieibie poczujemy - kochanka czy nawet partnera.
Moja muzyka
Wszystko pr.ócz Disco Polo i Hip Hopu
Czekam na maila
Fajni faceci, doświadczone transM szukające uczennicy/wielbicielki. Być może mój transwestyzm przy kimś kto zaopiekuje się mną przerodzi się w całkowity i chęć przemiany w kobietę (z penisem oczywiście)
Palę,piję piwo nie stronię od innych środków - jeżeli ty też nie stronisz będzie to dla Ciebie ogromny atut i gwarancja wspaniałego spotkania :D

Czekam na listy 
Milena