Kasia_TV » Familia na crossdressing.pl
Nick:

Hasło:

Kasia_TV
Imię:Kasia
Nazwisko:C
Kraj:Polska
Województwo:Małopolskie
Miejscowość:Kraków
Wiek:33 lat
Znak zodiaku:Rak
Wykształcenie:Wyższe
Ostatnie logowanie:2020-01-12
Ilość odwiedzin:4821
 
O mnie
Hej witam wszystkich   Jestem Kasia. Bardzo lubię się przebierać w damskie ciuchy. Moją największą słabością są rajstopy i damskie buty oczywiście na obcasie im wyższy tym lepszy . Pierwsze przebieranki zaczęłam gdzieś w wieku 12 lat, było to takie sporadyczne jak miałam pewność, że nikogo w domu nie będzie. Z biegiem czasu coraz częściej zdarzało mi się przebierać, aż do teraz kiedy muszę stać się Kasią przynajmniej raz w tygodniu. 
Z upływem czasu stwierdziłam, że Kasia to jedna z moich osobowości, przynajmniej ja tak to sobie rozkminiłam 
Szczerze powiem, że nienawidzę a zarazem kocham Kasię, bo z jednej strony jest to dla mnie dziwne troszkę, że mam ochotę poczuć się jak kobieta, głównym powodem to jest to, że żyjemy w kraju w jakim żyjemy raczej mało tolerancyjnym, a kolejnym powodem, że mieszkam z rodzicami i nie mogę być Kasią chociażby w zaciszu domowym tyle czasu ile bym chciała. Ale z drugiej strony przyznam , że Kasia jest próżna jak większość kobiet i lubi się przebierać, przeglądać w lustrze robić fotki, no błyszczeć ogólnie  i jednak jako Kaśka czuję się atrakcyjna, wszytko to sprawia, że czuję się szczęśliwa i poprawia mi się humor. 
Chcę poznać
Chciałbym poznać osoby podobne do mnie, które lubią od czasu do czasu staać się kobietami, lub osoby które na co dzień żyją w swoim kobiecym wcieleniu albo są w trakcie lub po zmianie płci, chętnie porozmawiam i po wymieniam doświadczenia na ten temat  .
Dlatego piszcie jak macie ochotę, bo chętnie pogadam na tematy nas dotyczące.

Dodam, że jestem hetero i jeśli chodzi o miłość lub coś więcej  to interesują mnie tylko kobiety. 

Więc jeśli jesteś facetem szukającym wrażeń, miłości czy seksu to nie pisz do mnie, bo ja nie jestem zainteresowana takimi kontaktami.

Moje dane kontaktowe
 widoczny tylko dla zalogowanych
 widoczny tylko dla zalogowanych
 widoczny tylko dla zalogowanych