Nick:

Hasło:

Chcę poznać
Przyjaciółkę transkę, wiek nie jest dla mnie ważny. Taką do poplotkowania, pochichrania się i przytulania, miłego spędzania czasu. Chce dać jej siebie bez granic nie żądając nic w zamian. Patrzeć jak jest szczęśliwa. Jak mruczy rozkosznie i ...
TELEFON DO MARIOLKI

A TO JEST MÓJ TELEFON: 792 936 187 . To prawda, że jestem śliczną, ciut roztrzepaną sunią i mimo upływu lat niewiele się zmieniłam jeśli chodzi o zachowanie itp, a inne moje zalety, tu i tam, tylko więcej się zaokrągliły i powiększyły, ku radości i zadowoleniu wielu osób. Jestem bardzo gadatliwą i uwielbiam plotkować więc Moje Kochane jak interesuje Was moja osóbka to możecie zadryndać i popytać jak to jest być czyjąś własnością inne takie. Jedna uwaga na koniec: jestem dosyć zajętą sunią. Mój terminarzyk u Mojej kochanej Pani Madame Jowity pęka w szwach i nie łatwo się do mnie dodzwonić. Te różne vipowe  party, rauty spotkania są potrzebne ale i bardzo  angażujące mnie. Nawet nie wiecie ile wysiłku kosztowalo mnie nabazgranie tego tekstu i poprawianie byków. Calym swoim jestestwem nie cierpie polskich liter w pisaniu komputerowym!!! 

CYTATY CY NIE CYTATY RÓŻNISTE
Wiedza to nie mądrość. Mądrość przychodzi z wewnątrz i nie można jej nauczyć, a osoba, która jest mądra, nie powie, że jest mądra. Ten, kto jest mądry, odsuwa się, stoi na uboczu, obserwuje i wie, kiedy się zbliżyć, nie pragnie wykorzystywać innych.
Mądrości nie można się nauczyć ani nie można jej nauczać!
Jak chcesz sięgnąć gwiazd skoro nie potrafisz pokochać sąsiada swego.
Mądrości nie da się przekazać, bo często mądrość wydaje się głupstwem, gdyż nie ma słów, którymi można by przekazać mądrość – przekazuje się tylko wiedzę.
Wiedzę zdobywa się nauką, ale mądrość jest wrodzona. Niech wszystko traktują tak, jakby sami chcieli być traktowani. Niech kroczą w godności i nie pozwolą nikomu obedrzeć się z tej godności, i niech obdarzają miłością wszystkich innych ludzi i tych, którzy ich ranią – bo to z kolei daje miłość nam.
Pokochajcie się najpierw siebie sami prawdziwie, a gdy przepełnicie się tą miłością to wyleje się ona na innych.
Nie narzekaj na śnieg leżący na dachu sąsiada skoro twoje schody nie są zamiecione
Nie potrzeba widzieć całych schodów, aby iść dalej. Wystarczy widzieć tylko kilka stopni przed sobą
Dobre maniery składają się z drobnych poświęceń
Dział Radości
Jestem SZCZĘŚLIWA! WRESZCIE ZNALAZŁAM SWOJĄ ZAGUBIONĄ POŁÓWKĘ. Ma na imię CATALINA. Piękna, boska SHEMALE, rodem z Columbii,  świata dziewczyn anielskiej piękności. JEJ CIAŁO I .... ech szkoda, że tu nie wolno. Ma wszystkiego dużo i w dużyyyyym rozmiarze! Catalinka daje mi ukojenie i chwilę szczęścia i zapomnienia po stracie jaką poniosłam. Jest bardzo wyrozumiała i kochana.
Ciekawostki i przemyślenia

Pamiętajcie, że niektórzy przywódcy religijni wmówili ludziom, że szlachetniej jest być małym, biednym. W ten sposób kontrolują ludzkość

“Nie przejmuj się życiem, bo i tak nie wyjdziesz zeń żywym"


 Uszy nie tylko służą do słuchania a oczy do patrzenia. Wiele spraw można zobaczyć uszami a usłyszeć oczami.

Naucz się słuchać nie słysząc i patrzeć nie widząc.


Aktualności na miarę możliwości
Kochane Moje! Tego lata 2018 Moja Pani i ja pozostajemy w kraju. Podobno bardzo dużo osób dopytuje się o mnie do Mojej Pani. Wygląda na to, że będę miała bardzo dużo "pracy" w umilaniu czasu różnym wpływowym osobom.  Już teraz w ramach "przygotowania" bardzo często Pani wozi mnie do różnych salonów urody, gdzie poddają moje ciało wymyślnym "torturom" takim jak np. zdzieraniem plastrów czy wosku razem z włoskami z różnych zakamarków mego ślicznego ciała. Wrzeszczę okropnie z tej "pieszczoty".
MÓJ KĄCIK ROZPACZY
Napiszę ciut później, bo nawet po tylu latach rana w sercu jeszcze krwawi.
Moje dane kontaktowe
61675172
wdupencja
Akanah
Imię:Mariolka
Nazwisko:potem podam prawdziwe
Kraj:Polska
Województwo:Warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Olsztyn
Płeć:Transka (suczka)
Znak zodiaku:Rak
Wykształcenie:Ojojoj
Zawód:Aktualny
Religia:Taoizm
Ostatnie logowanie:2018-04-29
Ilość odwiedzin:4399
 
O mnie
Mówią o mnie, że jestem miłą, dobrze ułożoną transką (sunią). Transuje już od nie pamiętnych czasów.  Uwielbiam spokój, przytulanki, ciszę. Jestem "okłopnym, ogłomnym bałdzo, rozbłykanym łoskosznie" pieszczochem. Takim raczej sporym. Posiadam ciekawe umiejętności a także pewien dyplom zagraniczny. Ale nie napisze tu jaki. Przepadam za ciuszkami bielizną i sukienkami. Jestem pogodna, wesoła, czasem ciut rozbrykana jak podlotek. Nie lubię nadętej powagi tam, gdzie tego nie potrzeba a i wtedy też nie nadymam się. Kręcę swoim interesem z uśmiechem i zapałem. Na co dzień muszę przebierać się za faceta i to mnie męczy. Zapraszam do:

https://queer.pl/user/anisha

TOCHĘ DZIWÓW TAO

Najgłośniej krzyczy cisza.  Nie wystarczy zamilknąć, aby była cisza. Aby zrozumieć czym jest cisza należy  zrozumieć swoje istnienie – miłość, śmierć, życie, piękno.


W ciszy i spokoju Wytyczonych ścieżek

Dotykam nieskończonej pustki

Gdzie wspólne jest krążenie rzeczy,

Widzę, jak się cofają,

Dojrzewają i kwitną,

I znów się cofają

Do swoich korzeni.

 

Taka jest cisza:

Powrót soków w głąb korzeni,

Co jest wiernością,

Można rzec, stałością woli Boga

I wiedzą tej stałości,

Którą zwą oświeceniem.

Jest to światło

Wobec ślepoty i nędzy zła.

 

Jeśli posiadasz to, co trwa wiecznie,

Wtedy jesteś sprawiedliwy;

A sprawiedliwość to królewska godność,

A królewskość jest święta,

A świętość jest drogą ostateczną.

 

I choćbyś umarł,

Zawsze będziesz

W tym stałym punkcie obracającego się świata,

Ani cielesność, ani bezcielesność,

Ani stamtąd, ani tam.

W tym stałym punkcie istnieje taniec.

Ale ani bezruch, ani ruch,

I nie nazywaj tego trwałością,

Gdzie przeszłość i przyszłość razem się łączą,

Ani wznoszenie, ani opadanie,

Za wyjątkiem tego punktu, tego stałego punktu,

Taniec nie istnieje,

I istnieje tylko ten taniec.